PANHUA GROUP CO., LTD

Yeni Yükseklikleri Ölçeklemek, Hareket Etmeye Devam!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

PANHUA GROUP CO., LTD

iyi kalite Boyalı Galvanizli Çelik Rulo satış için
iyi kalite Boyalı Galvanizli Çelik Rulo satış için
Ben sohbet şimdi

PANHUA GROUP CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD PANHUA GROUP CO., LTD
Değirmen 产品 镀锌

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : PANHUA, WANDA, HUADA
No. Çalışanları : 2000~3000
Yıllık satış : 200000000-240000000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 30% - 40%
Main Products: cold rolled steel coil, galvanized steel coil, prepainted steel coil
Location: jiangsu, China
Certifications:: ISO9001,ISO9001
vidio: https://www.youtube.com/watch?v=Q0Phegczn8U&feature=youtu.be

Çin'deki en büyük 500 özel kuruluş olan Panhua Group Co., Ltd., Zhangjiagang Serbest Ticaret Bölgesi'nde bulunan büyük ölçekli bir holding şirketidir. Gururlu geçmişi 90'lı yılların başına kadar uzanıyor ve bugün Panhua, 2004 yılında 10 tamamen iştiraki olan birleşme ile birleştirildi. Panhua'nın 24,660,000 USD kayıtlı sermayesi ve ana bağlı şirketleri Zhangjiagang Wanda Steel Strip Co., Ltd. ve Zhangjiagang Huada Coating Co., Ltd., sırasıyla USD20,000,000 ve 6.200.000 USD sermaye kaydetti. Panhua şimdi 132 dönüm arazi ve 800 çalışanı bulunuyor. Yıllık çelik üretim kapasitemiz 1,5 milyon mt'a ulaşıyor.


Panhua, dünya çapında kapsamlı müşterilere hizmet vermek için her kritik performans ölçüsünde sürekli bir iyileştirme arayışını sürdürmektedir. Panhua her zaman kendini müşterilerinin konumuna koydu ve bu sektördeki çelik markalarımız 2002'den beri Jiangsu Eyaletindeki en iyi 10 marka arasında yer aldı. Premium ürünlerimiz arasında otomobil çeliği, elektrikli ev aletleri çeliği, inşaat çeliği, ambalaj çeliği ve daha fazla. Dahası, artık çekirdek sektörlerimizin ötesinde, otel, emlak, arazi lojistiği, nakliye terminalleri ve uluslararası ticaret işlerini kapsayan yeni çeşitlendirilmiş sektörlere doğru genişliyoruz.
Panhua'da, üretimi temizlemek için kendimize sahibiz ve tüm ürünler ISO14001 standartlarını geçiyor. Üretim ve yönetim sistemlerimiz de ISO9000 standartlarını ve OHSAS 18000 yönetmeliklerini geçmiştir. Devlete ait Güneybatı Alüminyum Şirketi ile ortak girişim kurduk ve kurduk, ayrıca Top 10 hükümet çelik şirketleri ile karşılıklı kazançlar temelinde kazan-kazan sonuçları elde etmek için stratejik ittifaklar kurduk.


Stratejik gelişimin uygulanmasıyla Panhua, bütünleştirici operasyonu yürütme adımlarını hızlandırıyor. Tavlama, galvanizli çelik bobinler, renk kaplamalı çelik bobinler ve kesilmiş uzunlukta ve dilme hatları ile taleplerinizi karşılamak için tüm çelik şerit boyutlarından sonra soğuk haddelenmiş çelik bobinler sağlamak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Bizim tandem ve tek stand soğuk haddehaneler tamamen ABD, Almanya, Japonya ve Hindistan'dan ekipman ithal edilmektedir. ABB ve Siemens kontrolleri ile donatılmış tüm değirmenlerimiz ve diğer işleme hatlarımız size mükemmel ısı direnci, korozyon direnci, doğru boyutlar ve estetik görünüm ile mükemmel çelik ürünleri sunabilir.


Panhua, Sichuan Eyaletindeki Umut İlkokullarını oluşturmak ve öğrencilerin okullarda ve kolejlerdeki eğitimlerini tamamlamalarına yardımcı olmak için "Umut Projesi" ne düzenli bağışlarla sosyal yardım kuruluşlarına kendini adamıştır. Toplumla birlikte büyümek ve topluma geri vermek Panhua'nın değerlerinden biridir.
Panhua canlılık ve potansiyel dolu. Kaliteye, güç ve fırsatlara inanır ve takip ederiz. Her zaman geleceğe güvenle bakıyoruz ve samimi işbirliğinizi bekliyoruz.

İletişim bilgileri
PANHUA GROUP CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Grace Yuan

Tel: 86-512-58387678

Faks: 86-512-58389290

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)